Darcy Shillings
Thursday, December 15, 2011
Ways to hustle in highschool?
Your Ad Here
I used to sell gum and pens for 50 cents each. Made a hundred or so a month. I'm sure you could get a buck now.
0 comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
0 comments:
Post a Comment